Projekto "YOUNG-ICT WOMEN: inovatyvūs sprendimai, skirti merginų iš pažeidžiamų visuomenės sluoksnių įtraukimui į skaitmeninę ES visuomenę"suinteresuotosios grupės narių susitikimas

Paskelbė erika.vaskialyte - Ant, 06/18/2019 - 14:22
W4IT stakeholder meeting

BETI institutas aktyviai dirba moterų įtraukimo į informacinių komunikacinių technologijų sritį. Dėl šios priežasties labai džiaugiamės galėdami pristatyti naują institute įgyvendinamą projektą - "YOUNG-ICT WOMEN: inovatyvūs sprendimai, skirti merginų iš pažeidžiamų visuomenės sluoksnių įtraukimui į skaitmeninę ES visuomenę". Projekto partnerystę sudaro 9 šalys: Latvija, Lietuva, Graikija, Belgija, Airija, Rumunija, Norvegija, Ispanija ir Malta.

Siekiant išsiaiškinti darbuotojų skaitmeninių įgūdžių poreikį - visose šalyse vyksta suinteresuotųjų grupių susitikimai, kurių metu diskutuojama apie trukdžius jaunoms moterims patekti į technologijų darbo rinką, reikalingiausius įgūdžius, mokymų kokybę, mentorystę ir t.t. Pirmasis susitikimas jau įvyko ir Lietuvoje. Baltijos Edukacinių Technologijų Institutas (BETI), kaip atsakingas partneris, pasikvietė devynis įmonių vadovus ir atstovus, kurie susitikimo metu išskyrė jų manymu moterims trūkstamus įgūdžius ir didžiausias kliūtis, kurios trukdo sėkmingai dirbti IKT srityje.