Tapk išmania ir verslia!

Paskelbė admin - Šeš, 06/16/2018 - 09:18

Programa „Girls in Smart Tech“ (GIST) – puiki programa, motyvuojanti merginas domėtis informacinėmis technologijomis. Šią programą vykdo Baltijos edukacinių technologijų institutui (BETI) priklausanti „Smart Tech Academy“ (STA, www.smarttech.lt/) akademija.

Siekiant didinti jaunų merginų susidomėjimą STEAM (mokslas, technologijos, inžinerija, menai, matematika) srities studijomis bei įsitraukimą į informacinių technologijų sektorių, „Smart Tech Academy“ bendradarbiauja su įvairiomis Europos institucijomis.

Šiais mokslo metais akademija kviečia merginas iš visos Lietuvos į naują unikalų nuotolinį kursą „Išmaniosios verslo technologijos“ (https://goo.gl/yVUbDg).

Kurse imitacinių situacijų modeliavimo pagalba supažindinama su verslu, verslo kūrimu jo valdymu, technologijų taikymu versle, mokomasi valdyti finansus, ugdomi įgūdžiai pagrįstai vertinti duomenis, ieškoti ir priimti sėkmingo verslo sprendimus.

Pagrindinės kurse ugdomos kompetencijos - verslumas, lyderystė, inovatyvumas.

„Smart Tech Academy“ tiki, kad jaunas merginas įtraukiančios veiklos padės joms siekti karjeros susijusios su technologijomis ir kviečia registruotis į kursą adresu https://goo.gl/yVUbDg