MILK-ed: Moderni ir inovatyvi pieno perdirbimo mokymo programa, paremta patirtimi iš visos Europos

Paskelbė gerda - Pir, 01/06/2020 - 15:34
Projekto pavadinimas

MILK-ed: Moderni ir inovatyvi pieno perdirbimo mokymo programa, paremta patirtimi iš visos Europos. (MILK-ed: Modern and Innovative Online -Based Know How on European Diary Processing)

Projekto kodas

2019-1-SI01-KA202-060553

Projekto vykdymo laikotarpis
2019-2022
Finansavimo šaltinis
Erasmus+ Strateginė Partnerystė
Koordinatorius
Apie projektą

Pastaruoju metu išaugo profesinių žinių apie pieno perdirbimą poreikis ir tai pastebėta kiekvienoje projekte dalyvaujančioje šalyje. Didėjanti pieno gamybos mokymo / švietimo paklausa daugiausia kyla iš ūkininkų ir jų šeimos narių, kurie domisi pieno perdirbimu ūkyje mažesniu mastu. Ši tendencija daugiausia atsiranda dėl to, kad pieno kainos pastaraisiais dešimtmečiais taip smarkiai nukrito, kad ūkininkai nesugeba padengti gamybos išlaidų, o vienintelis būdas išlaikyti savo ūkį gyvą yra pridėtinė jų produktų vertė perdirbant pieną į pieno produktus.

Projekto tikslai

Projekto vykdymo metu yra siekiama sukurti mokymo programą, kuri suteiktų ūkininkams žinių, įgūdžių ir kompetencijų, reikalingų pieno perdirbimo pagalbinei veiklai ūkyje pradėti. Norint užtikrinti mažų ūkių, visų kaimo vietovių tvarumą, bus suteikiama ūkininkams žinių ir įgūdžių reikalingų įvairinti savo ūkius, kad jie būtų nepriklausomi tik nuo vieno pajamų šaltinio.