SkillUPgame: Žemos kvalifikacijos suaugusiųjų įgūdžių tobulinimas, pasinaudojant žaidybinimu ir rimtų žaidimų technologijomis.

Paskelbė gerda - Pir, 01/06/2020 - 13:27
Projekto pavadinimas

SkillUpgame: Žemos kvalifikacijos suaugusiųjų įgūdžių tobulinimas, pasinaudojant žaidybinimu ir rimtų žaidimų technologijomis. (SkillUpgame: Improving “Problem solving in technology-rich environments” skill of low-skilled adults with gamification, serious games and LARP)

Projekto kodas

2019-1-SI01-KA204-060382

Projekto vykdymo laikotarpis

2019-2021

Finansavimo šaltinis

Erasmus+ Strateginė Partnerystė

Partneriai

Mise HERo s.r.o.
I&F Education and Development Limited
Fundación Aljaraque

Apie projektą

Europoje yra milijonai žmonių, kurie neturi tinkamo skaitymo ir rašymo, skaičiavimo ir skaitmeninių įgūdžių. 2014–2015 m. PIAAC apklausa parodė, kad 1 iš 4 europiečių kovoja su paprastu skaičiavimu. Be to, apklausa parodė, kad įgūdžių pasiskirstymas taip pat daro didelę įtaką ekonominio augimo naudos pasiskirstymui visuomenėse. Europoje prasidėjus 4-ajai pramonės revoliucijai, didėja aukšto lygio įgūdžių ir tokių įgūdžių kaip kritinis ir novatoriškas mąstymas, verslumas, kūrybiškumas, poreikis. Reguliariai keliamas susirūpinimas dėl tolesnio žemos kvalifikacijos darbuotojų padėties pablogėjimo artimiausiu metu, pavyzdžiui, dėl jų darbo jėgos paklausos mažėjimo, dėl automatizavimo, robotizacijos ir darbo perkėlimo. Todėl labai svarbu kelti pagrindinius įgūdžius žemos kvalifikacijos suaugusiems, kurie yra pagrindas tobulinti pažangiausius įgūdžius, reikalingus būsimoms profesijoms.

Projekto tikslai

Pagrindinis projekto tikslas yra ugdyti/patobulinti „Problemų sprendimų turtingose technologijose“ įgūdžius, kai naujausias PIAAC tyrimas parodė, kad suaugusiesiems tai yra žemas lygis. Tuo pačiu metu šir įgūdžiai yra labai svarbūs siekiant sėkmingai vykdyti dabartines ir būsimas profesijas, taip pat sėkmingą darbą kasdienėje veikloje.